ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 01/09/2019

ΕΡΤ PLAY 1

Καναδάς-Αυστραλία (Η' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

10:30
ΕΡΤ SPORTS

Ν. Ζηλανδία-Βραζιλία (ΣΤ' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:00
ΕΡΤ PLAY 2

Δομινικανή Δημοκρατία-Ιορδανία (Ζ' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
ΕΡΤ1

Τουρκία-Ιαπωνία (Ε' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
ΕΡΤ PLAY 1

Σενεγάλη-Λιθουανία (Η' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Ελλάδα-Μαυροβούνιο (ΣΤ' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:00
ΕΡΤ2

Τσεχία-ΗΠΑ (Ε' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
ΕΡΤ PLAY 2

Γαλλία-Γερμανία (Ζ' όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
NOVASPORTS 1

Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
ΕΡΤ1

Grand Prix Βελγίου, Αγώνας 
Formula 1

15:55
NOVASPORTS 2

ΑΪΚ Στοκχόλμης-Τζουργκάρντεν 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Γουλβς 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Βελγίου - Αγώνας 
Formula 1

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

Ελλάδα-Ολλανδία - Φάση των «16» 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Μαγιόρκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT 2

Αμερικανικό open 
Τένις

18:15
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ-Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Λάτσιο-Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
EUROSPORT

Αμερικανικό open 
Τένις

19:05
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ-Ολυμπιακός 
Σούπερ Λίγκα

19:15
ΕΡΤ SPORTS

Λαμία-Ατρόμητος 
Σούπερ Λίγκα

20:00
EUROSPORT

Αμερικανικό open 
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 7

Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 8

Εσπανιόλ-Γρανάδα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο-Βιτόρια Γκιμαράες 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ 
Σούπερ Λίγκα

21:30
NOVASPORTS 3

Κάλιαρι-Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Αταλάντα-Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 5

Ουντινέζε-Πάρμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT

Αμερικανικό open 
Τένις

22:15
COSMOTE SPORT 3

Μπράγκα-Μπενφίκα 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm

Powered by IT Development