ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 28/09/2019

ΕΡΤ SPORTS

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, VTB Grand Prix
Formula 1

12:00
COSMOTE SPORT 8

Μπόχουμ - Ντάρμσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 9

Ενισέι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο - Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 4

ΚΠΡ - Γουέστ Μπρομ
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 5

Κατατακτήριες δοκιμές, VTB Grand Prix
Formula 1

14:50
ΕΡΤ SPORTS

Κατατακτήριες δοκιμές, VTB Grand Prix
Formula 1

15:00
ΕΡΤ PLAY 4

Κολοσσός - Πανιώνιος
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Περιστέρι - Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Ηφαιστος - Ρέθυμνο
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

Ιωνικός - Λαύριο
Basket League

15:45
ΕΡΤ SPORTS

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόχα
Στίβος

16:15
COSMOTE SPORT 9

Μάιντς - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αουγκσμπουργκ - Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Λειψία - Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Πάντερμπορν - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Τότεναμ - Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Μπλάκμπερν - Λούτον
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Αρης - ΑΕΛ
Super League

17:15
ΕΡΤ PLAY 2

Λάρισα - Προμηθέας
Basket League

17:45
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΑΕΚ
Basket League

19:00
ΕΡΤ PLAY 1

Μικρός τελικός
Euro Volley Ανδρών

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Super League

19:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός - Λαμία
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ - Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Γρανάδα - Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Μπενφίκα - Βιτόρια Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 8

Jack Hermansson - Jared Cannonier
UFC Fight Night

21:00
COSMOTE SPORT 6

Μάλαγα - Τενερίφη
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
ΕΡΤ SPORTS

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόχα
Στίβος

23:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development