ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 26/10/2019

COSMOTE SPORT 4

Μπαχτσεσεχίρ - Τόφας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Αμβούργο - Στουτγκάρδη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι - Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 5

Τσμόκι Μινσκ - Ούνικς Καζάν
VTB United League

15:00
COSMOTE SPORT 7

2019 ATP World Tour 500, Erste Bank Open
Τένις

15:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα-Καβάλα
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 1

Ηφαιστος - Προμηθέας
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Κολοσσός - ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Ηρακλής - Πανιώνιος
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

15:45
ΕΡΤ PLAY 4

Ιωνικός - Λάρισα
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

15:45
FOX SPORTS

College Gameday 2019 Ε11
NCAA

16:00
NOVASPORTS 2

Λέτσε - Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε - Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Φράιμπουργκ - Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Χέρτα Βερολίνου - Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

2019 ATP World Tour 500, Erste Bank Open
Τένις

17:00
NOVASPORTS 5

Γουέστ Μπρομ - Τσάρλτον
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές - Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ - Ξάνθη
Super League

17:15
ΕΡΤ2

Περιστέρι - Λαύριο Megabolt
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

17:45
COSMOTE SPORT 5

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
Formula 1

17:50
ΕΡΤ SPORTS

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
Formula 1

18:00
NOVASPORTS 3

Λιλ - Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 4

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Άρης
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:00
NOVASPORTS 4

Ιντερ - Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Βόλος - ΠΑΟΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Λεβερκούζεν - Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ - Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Γκραν Κανάρια - Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 5

Κατατακτήριες Δοκιμές
Formula 1

20:50
ΕΡΤ SPORTS

Κατατακτήριες Δοκιμές
Formula 1

21:00
COSMOTE SPORT 9

Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε - Περούτζια
Βόλεϊ Γυναικών

21:30
NOVASPORTS 1

Τζένοα - Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
ΕΡΤ SPORTS

Βραζιλία - Καναδάς
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development