ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 02/11/2019

COSMOTE SPORT 7

WTA Finals 2019, Σεντσέν
Τένις

12:30
COSMOTE SPORT 8

Σαν Πάουλι - Καρλσρούη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
ΕΡΤ SPORTS

6η Αγωνιστική
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ - Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7

WTA Finals 2019, Σεντσέν
Τένις

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 2

Γουίγκαν - Σουόνσι
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Νίκη Βόλου - Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις

15:00
ΕΡΤ PLAY 4

Ιωνικός - Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Λαύριο - Ρέθυμνο
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Αρης - Κολοσσός Ρόδου
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

ΠΑΟΚ - Ηφαιστος Λήμνου
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1

Ρόμα - Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 9

Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ντόρτμουντ - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Λειψία - Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Λεβάντε - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Άστον Βίλα - Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Λούτον - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις

17:30
ΕΡΤ SPORTS

Προμηθέας Πάτρας - Περιστέρι
Basket League

17:45
NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ - Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 8

Ανδόρα - Μούρθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 1

Μπολόνια - Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ PLAY 1

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Βόλεϊ Γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλη - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος - Άρης
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

19:50
ΕΡΤ1

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

20:00
ΕΡΤ SPORTS

Ξάνθη ΑΟ - Ολυμπιακός
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα - Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 3

Τουλούζ - Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 9

Σαν Μπερνάρντο Κούνεο - Ρεάλε Μούτουα Φενέρα Κιέρι
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 4

Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Τορίνο - Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 5

Κατατακτήριες Δοκιμές, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

22:50
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Νιου Όρλεανς Πέλικανς
NBA

23:00
ΕΡΤ SPORTS

Κατατακτήριες Δοκιμές, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης Mobile App

Powered by IT Development