ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ | Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής

Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής

image

Πλούσια αγωνιστική δράση είχε, για ένα ακόμα Σαββατοκύριακο, στα γήπεδα της Γ' Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της κατηγορίας.

1ος όμιλος
Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός 2-0
Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου 2-0
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού 1-0
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης 5-3
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

2ος όμιλος
9η αγωνιστική
ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμη 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-0
Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1
Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-0
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς 2-1
Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά 2-0
ΓΣ Αλμυρού-Διγενής Νεοχωρίου 1-1
ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας 1-1
Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντης 1-0
ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1

4ος όμιλος
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας 3-1
Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 2-1
ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου 5-1
ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός 0-4
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής 1-1

5ος όμιλος
Κηφισιά-Άνω Μερά 1-0
Άγιος Ιερόθεος-Κερατσίνι 1-0
Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός 2-2
Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου 1-0
Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Μοσχάτου 1-3
Πανθηραϊκός-Εθνικός 0-0
Φωστήρας-Ακράτητος 2-1

6ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-Νέα Αρτάκη 0-0
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός 0-0
Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων 1-1
Μαρκό-Αχαρναϊκός 2-1
ΑΕΚ Τρίπολης-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2
Κόρινθος ’06-Αιολικός (4/11-15:00)
Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος
ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-1
Πανηλειακός-Ερμιονίδα 2-3
Πανγυθεατικός-Ναύπλιο 2017 0-3
Θύελλα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-2
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0
ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας 1-1

8ος όμιλος
Επισκοπή-Γιούχτας 2-0
Πανακρωτηριακός-Πόρος 5-0
Άγιος Νικόλαος-Ατσαλένιος 3-1
Ηρόδοτος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

 

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development