ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 10/11/2019

NOVASPORTS 3

Άγιαξ - Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
COSMOTE SPORT 4

Ομπραντόιρο - Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 2

Κάλιαρι - Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 4

Κάρντιφ - Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 5

Φενέρμπαχτσε - Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 8

Νυρεμβέργη - Αρμίνια Μπίλεφελντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2

14:45
NOVASPORTS 1

Άρης - Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Αιγάλεω - Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 9

Μπιλμπάο - Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 3

Βίλεμ - Αϊντχόφεν
Super League

15:30
COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Γουλβς - Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Ουντινέζε - ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Σαμπντόρια - Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Λάτσιο - Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Νόβακ Τζόκοβιτς - Ματέο Μπερετίνι
Τένις

16:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία

16:25
COSMOTE SPORT 4

Γκαζιαντέπ - Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ - Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ SPORTS

Ξάνθη - Πανιώνιος
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 8

Φλένσμπουργκ - Γκέπινγκεν
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Super League

17:15
ΕΡΤ1

Προμηθέας Πάτρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

17:15
COSMOTE SPORT 9

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League

18:00
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ - Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:05
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Πάρμα - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Βόλεϊ Γυναικών

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε - Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Κίελο - Πόρτο
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 9

Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους - Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

Ρότζερ Φέντερερ - Ντόμινικ Τιέμ
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις - Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Μάρσεϊγ - Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
NBA

22:30
COSMOTE SPORT 3

Μποαβίστα - Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development