ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

image

 

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ.

Ο Μανδαλενάκης ορίστηκε στο ντέρμπι της αγωνιστικής για την Α1, Δαμάστα-ΠΑΝΟΜ, ενώ ο Πατεμτζής θα είναι στο άλλο μεγάλο παιχνίδι της αγωνιστικής, ΠΑΟΚ- Ρωμανός.

 

 

 

 

Αναλυτικά οι διαιτητές:

A1 ΕΠΣΗ «Το χαμόγελο του παιδιού», 11η αγωνιστική

Σάββατο:

 

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

Βισκαδούρος Μ., Γρηγοράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Βισκαδούρος Α.

 

Κυριακή:

ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σιγανού Γ.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α.

ΖΑΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καούρας Γ.

 

A2 ΕΠΣΗ, 10η αγωνιστική

Σάββατο:

ΦΑΙΣΤΟΣ – ΒΟΝΗ

Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓαρεφαλάκηςΚων. Μ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ)

Ε.Γ.Ο.Η – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.


Κυριακή:

ΔΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.

 

ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Κώστας Κ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.

 

ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Κατσογιάννης Η.

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Μπεκιράκης Ι.

 

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.


Β1 ΕΠΣΗ, 8η αγωνιστική

Σάββατο:

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Χριστουλάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.

ΕΡΜΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.


Κυριακή:

ΚΑΝΑΡΙΑ=ΕΛΠΙΔΕΣ

Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.

ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓαρεφαλάκηςΚων. Μ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η

ΟΜΟΝΟΙΑ- ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Τζανάκη Μ.


Β2 ΕΠΣΗ, 8η αγωνιστική

Σάββατο:

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΦΑΜ

Ζαφείρης Α., Πατεμτζής Γ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.


Κυριακή:

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΡΑΥΚΟΣ

Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.

ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒ

Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΑΦΝΕΣ

Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.


Γ ΕΠΣΗ, 7η αγωνιστική

Σάββατο:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Αναστασιάδης Δ.

ΡΟΔΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η– ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Κατσογιάννης Η., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ

Μπεκιράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τσοπουρίδης


Κυριακή:

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΙΝΙ

Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ)

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development