ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές της ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές της ΕΠΣΗ

image

Ορίστηκαν οι διαιτητές, που θα διευθύνουν τους αγώνες όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ, αυτό το Σαββατοκύριακο (30/11, 01/12).

Αναλυτικά οι διαιτητές:

A1 ΕΠΣΗ:

Σάββατο:

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπλαβάκης Ε.

Κυριακή:

ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.

ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΣαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μπαλίδης Α.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣ Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ Γρηγοράκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Ε

 

A2 EΠΣH:

Σάββατο:

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ Κώστας Κ., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ.

ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Σίσκος Τ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Συναδινάκης Κ.

Κυριακή:

Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.

ΡΟΥΒΑΣ – ΒΟΝΗ Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ Περτσελάκης Γ., Σίσκος Τ., Κανταρτζόγλου(ΜΑΘ) Δ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΛΙΝΤΟ Σφακιανάκης Ε. Μ., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

 

 

Β1 ΕΠΣΗ:

Σάββατο:

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.

ΚΑΝΑΡΙΑ – ΚΟΥΝΑΒΟΙΣφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Καρατζάς Γ., Βισκαδούρος Μ., Αναστασιάδης Δ.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ Κλαμπατσέας Χ., Μπεκιράκης Ι., Αναστασιάδης Δ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε

 

Κυριακή:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.

B2 ΕΠΣΗ:

Σάββατο:

ΟΦΑΜ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΖιουτος Κ., Γρηγοράκης Ι., Κέφης (ΜΑΘ)

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ)

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ)

 

Κυριακή:

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βοριζανάκης Σ

ΔΑΦΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η

Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ Φερετζάκης Ν., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.

 

Γ ΕΠΣΗ:

Σάββατο:

ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΙΝΙ Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.

ΓΑΡΙΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ)

 

Κυριακή:

ΡΟΔΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.  Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΧναράκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Μπατζακάκη Β

ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Αναστασιάδης Δ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development