ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 30/11/2019

ΕΡΤ SPORTS

Άμπου Ντάμπι, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:00
ΕΡΤ SPORTS

Π.Φάληρο-Εθνικός
Πόλο Ανδρών

13:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 8

Σαν Πάουλι - Ανόβερο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Άμπου Ντάμπι
Formula 1

15:00
ΕΡΤ PLAY 2

Ήφαιστος Λήμνου-Ιωνικός Νίκαιας
Basket League

15:30
NOVASPORTS 4

Σοσό-Τρουά
Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας

15:30
NOVASPORTS 2

Μπρέσια-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ PLAY 3

Ρέθυμνο-Άρης
Basket League

16:15
ΕΡΤ SPORTS

Basket League Show
Εκπομπή

16:15
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Κολονία - Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Πάντερμπορν - Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα Βερολίνου - Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ PLAY 4

Ηρακλής-Λαύριο
Basket League

16:40
ΕΡΤ PLAY 1

Περιστέρι-Λάρισα
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 6

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5

Ντέρμπι-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Λίβερπουλ-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα

17:15
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ-ΝΠΣ Βόλος
Σούπερ Λίγκα

17:15
ANΤ-1

Euro 2020
Κλήρωση

18:45
NOVASPORTS 3

Τζένοα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Basket League

19:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα-ΟΦ Ιεράπετρας
Football League

19:00
FOX SPORTS

Michigan Wolverines - Ohio Buckeyes
NCAA College Football

19:00
NOVASPORTS 1

Μπάγερν Μονάχου - Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:25
COSMOTE SPORT 2

Σαουθάμπτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μαγιόρκα - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

ΟΦΗ-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα - Μαρίτιμο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 3

Ρεμς-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

Ανδόρα - Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
ΕΡΤ SPORTS

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

21:40
NOVASPORTS 1

Φιορεντίνα-Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX SPORTS

Golden Gophers - Wisconsin Badgers
NCAA College Football

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development