ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΗ (10-11/1)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΗ (10-11/1)

image

Ορίστηκαν οι διαιτητές από την διοργανώτρια αρχή, που θα «διευθύνουν» τα παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Ε.
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ Χαραλαμπάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Μάτσας Κ.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"

ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗ Περτσελάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΓαρεφαλάκηςΚων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 Ρεμιδιανάκης Δ., ΓαρεφαλάκηςΚων. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Αναστασιάδης Δ.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Τζανάκη Μ.


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Δρακωνάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ

ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΠαπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ Κατσογιάννης Η., Συναδινάκης Κ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development