ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην A2, B και Γ ΕΠΣΗ (8-9/2)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην A2, B και Γ ΕΠΣΗ (8-9/2)

image

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή, οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της Α1, Α2, Β2 και Γ ΕΠΣΗ. Ο κ. Μανδαλενάκης ορίστηκε, για το μεγάλο ντέρμπι κορυφής, ανάμεσα σε Αλμυρό και Δαμάστα.

Αναλυτικά

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"

ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ 00 Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.Η Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ Ζαφείρης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ ΓαρεφαλάκηςΚων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακωνάκης Ε.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Σφακιανάκης Δ., Σίσκος Τ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Τζάμος Δ., Φανουράκη Μ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ Γρηγοράκης Ι., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ., Τζανάκη Μ.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟ Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ Αδαμάκης Α. Θ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΑΡΙΠΑ Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ Κλαμπατσέας Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
ΡΟΔΙΑ - ΙΝΙ Σίσκος Τ., Παπαδάκης Φ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development