ΑΡΧΙΚΗ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ | ΤΕΝΙΣ | Το σημερινό πρόγραμμα στη Ρώμη

Το σημερινό πρόγραμμα στη Ρώμη

image

Οι Stan Wawrinka, Garbine Muguruza, Coco Gauff, Denis Shapovalov, Andrey Rublev και πολλοί άλλοι θα πραγματοποιήσουν τις πρεμιέρες τους σήμερα στη Ρώμη.

Στις 12:00 το μεσημέρι θα ξεκινήσει η δράση στα μεγάλα court του Foro Italico. Στο Centrale τη 2η μέρα του τουρνουά θα ανοίξουν οι Andrey Rublev και Facundo Bagnis, ενώ θα ακολουθήσει το παιχνίδι της Irina-Camelia Begu με την Elisabetta Cocciaretto.

Στις 16:00 περίπου ο Denis Shapovalov θα δώσει μια πολύ δύσκολη αναμέτρηση με τον Guido Pella, ενώ στις 20:00 θα γίνει το παιχνίδι που ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της ημέρας, μεταξύ της Garbine Muguruza και της Sloane Stephens. Το πρόγραμμα της μέρας θα κλείσει με την πρεμιέρα του Stan Wawrinka, κόντρα στον Lorenzo Sonego.

Στο Pietrangeli θα αγωνιστούν οι Angelique Kerber, Coco Gauff και Alex De Minaur, ενώ θα γίνει ο πολύ δυνατός αγώνας του Kyle Edmund με τον Marco Cecchinato, καθώς και το ματς της Caroline Garcia με την Anett Kontaveit.

Οι αγώνες του Internazionali BNL d' Italia μεταδίδονται από την COSMOTE TV

Το πρόγραμμα της Τρίτης:

Centrale:
12:00 Facundo Bagnis v Andrey Rublev [9]
14:00 Elisabetta Cocciaretto v Irina-Camelia Begu
16:00 Guido Pella v Denis Shapovalov [12]
20:00 Garbine Muguruza [9] v Sloane Stephens
22:00 Stan Wawrinka [10] v Lorenzo Musetti

Pietrangeli:
12:00 Katerina Siniakova v Angelique Kerber [15]
14:00 Dominik Koepfer v Alex De Minaur
16:00 Anett Kontaveit [14] v Caroline Garcia
18:00 Ons Jabeur v Cori Gauff
20:00 Marco Cecchinato v Kyle Edmund

Grandstand Arena:
12:00 Joao Sousa v John Millman
14:00 Tennys Sandgren v Salvatore Caruso
16:00 Bernarda Pera v Svetlana Kuznetsova
18:00 Milos Raonic [13] v Adrian Mannarino

Court 1:
12:00 Misaki Doi v Marketa Vondrousova [12]
14:00 Kaja Juvan v Polona Hercog
16:00 Yoshihito Nishioka v Miomir Kecmanovic
18:00 Daria Kasatkina v Vera Zvonareva

Court 2:
12:00 Iga Swiatek v Arantxa Rus
14:00 Alejandro Davidovich Fokina v Dusan Lajovic
16:00 Yulia Putintseva v Rebecca Peterson

Court 3:
12:00 Jan-Lennard Struff v Federico Coria
14:00 Sam Querrey v Pedro Martinez

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development