ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 04/10/2020

NOVASPORTS 1

Ιντερ Μαϊάμι - Νιου Γιορκ Σίτι
MLS

03:05
COSMOTE SPORT 7

Χόλι Χολμ - Ιρέν Αλντάνα
UFC Fight Night

04:00
ΕΡΤ SPORTS

Γαλλικό Όπεν
Τένις

12:00
COSMOTE SPORT 2

Οσασούνα - Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 1

Χρόνιγκεν - Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

Αταλάντα - Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 4

Λέστερ - Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 9

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 7

Σαουθάμπτον - Γουέστ Μπρομ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 8

Κίελo - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
COSMOTE SPORT 6

Κίελο - Έρλανγκεν
Χάντμπολ

14:30
NOVASPORTS 2

Βίλεμ - Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 5

Γουλβς - Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΣΚΑΪ

Παναθηναϊκός - Αρης
Super League

16:00
NOVASPORTS 24

Μπενεβέντο - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Πάρμα - Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Λάτσιο - Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

Μικρός τελικός
Basketball Champions League

17:00
ΕΡΤ SPORTS

Γαλλικό Όπεν
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 6

Αναντολού Εφές - Τουρκ Τέλεκομ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

17:30
NOVASPORTS 5

Αϊντχόφεν - Φορτούνα Σιτάρντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 3

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Super League

18:15
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Μίλαν - Σπέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Κάντιθ - Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Μπεσίκτας - Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό πρωτάθλημα

20:00
ΕΡΤ3

Τελικός και απονομή
Basketball Champions League

20:00
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα - Φαρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 1

Άστον Βίλα - Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος - ΑΕΚ
Super League

21:45
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους - Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Λας Βέγκας Έισις - Σιάτλ Στορμ
WNBA

22:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα - Σεβίλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Λιόν - Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πορτιμονένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0

Powered by IT Development