ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | Γ ΕΘΝΙΚΗ | Τα αποτελέσματα της Γ Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ Εθνικής

image

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας του 5ου, 6ου και 10ου και της 2ης αγωνιστικής των υπόλοιπων ομίλων της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος
FC Αλεξανδρούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 1-1
ΑΕ Διδυμότειχου-Αετός Ορφανού 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0
ΑΕ Ευόσμου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
Ελπίδα Σαπών-Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3
Εθνικός Σοχού-Ορφέας Ξάνθης 2-0

2ος όμιλος
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός 3-0
Θερμαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας (αναβολή)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μακεδονικός 2-1
Αετός Βαρβάρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2
Θύελλα Σαρακηνών-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος
Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά 0-1
ΠΟ Ελασσόνας-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2
ΠΟ Φήκης-Αετός Μακρυχωρίου 1-3
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Ηρακλής Λάρισας-Μακεδονικός Φούφα (αναβολή)
ΑΟ Σελλάνων-Ερμής Αμυνταίου 3-0
ΑΕ Καρίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0
Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος
ΑΠΟ Αταλάντη-Φωκικός 0-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΟ Υπάτου 0-0
Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 1-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΓΣ Αλμυρού 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

5ος όμιλος – 1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-Αναγέννηση Άρτας 1-2
Παναγρινιακός-Κέρκυρα 5-1
ΟΦΑΜ-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1
Αστέρας Καληράχης-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-1
ΑΕ Μεσολογγίου-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

6ος όμιλος – 1η αγωνιστική
Πανιώνιος-Πανναξιακός 4-1
Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου 2-1
Αήττητος Σπάτων-Φωστήρας 1-0
Μαρκό-ΑΕ Μοσχάτου 0-0
Εθνικός-Ηλιούπολη 0-1
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος
Μολαϊκός-Πανναυπλιακός 1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 0-1
Κηφισιά-Ερμιονίδα 2-0
Κορωνίδα Κοιλάδας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1
Ερμής Μελιγούς-ΠΑΟ Ρουφ 2-1
Πανγυθεατικός-Παναρκαδικός 1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος
ΑΕ Πυλίου Κω-Αίας Σαλαμίνας 1-2
Ακράτητος-Πανελευσινιακός 0-5
Μικρασιατική Χίου-Αετός Λουτρών 1-2
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 2-2
ΑΠΟ Κερατσινίου-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Δευτέρα 19/10-12:00)
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Καραβά 3-0

9ος όμιλος
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναιγιάλειος 1-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αίας Γαστούνης (αναβολή)
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληξουριακός (16:30)
Αχαϊκή-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0
ΑΟ Τσιλιβή-Πάμισος Μεσσήνης 0-1
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

10ος όμιλος – 1η αγωνιστική
Γιούχτας-Αστέρας Ρεθύμνου 0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Πλατανιάς 2-0
Άγιος Νικόλαος-Άρης Σούδας 2-1
Αλμυρός Γαζίου-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Άρης Ρεθύμνου 3-0
ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος 0-2
Πόρος-Ηρόδοτος 0-1
Ρεθυμνιακός-ΑΟ Δαμάστας 2-0

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0

Powered by IT Development