ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 24/10/2020

COSMOTE SPORT 7

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3

09:55
COSMOTE SPORT 7

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 7

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2

11:50
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι Πορτογαλίας - Ελ. δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:50
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι Πορτογαλίας - Ελ. δοκιμαστικά 3
Formula 1

13:00
COSMOTE SPORT 7

Moto 3

13:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 9

Βαγιαδολίδ-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7

Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP

14:25
ΕΡΤ SPORTS

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
Πόλο Ανδρών

14:30
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Γουότφορντ-Μπόρνμουθ
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 7

Moto GP

15:05
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι Πορτογαλίας - Κατατακτήριες
Formula 1

15:50
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι Πορτογαλίας - Κατατακτήριες
Formula 1

16:00
NOVASPORTS 2

Αταλάντα-Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Moto 2

16:05
COSMOTE SPORT 9

Μάιντς-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Λειψία-Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Antwerp Open
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Φούλαμ-Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 3

Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

Ιωνικός-ΑΕΚ
Basket League

17:15
NOVASPORTS 5

Φένλο-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:30
NOVASPORTS 4

Λοριάν-Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
STAR ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Λαμία-Παναθηναϊκός
Βόλεϊ Γυναικών

18:05
COSMOTE SPORT 6

Antwerp Open
Τένις

18:30
NOVASPORTS 1

Τζένοα-Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Οσασούνα-Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ3

Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 8

Σεβίλλη-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Σάντα Κλάρα-Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός-ΝΠΣ Βόλος
Σούπερ Λίγκα

20:30
COSMOTE SPORT 4

Μπανταλόνα-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
NOVASPORTS 1

Λάτσιο-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν-Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο-Ζιλ Βιθέντε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
NOVASPORTS 4

Ίντερ Μαϊάμι-Ορλάντο
MLS

22:55
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0

Powered by IT Development