ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 25/10/2020

COSMOTE SPORT 4

Ούνικς Καζάν-Ενισέι
VTB United League

12:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19
Super League Κ19

12:00
COSMOTE SPORT 7

Αγώνας
Moto 3

12:00
ΕΡΤ SPORTS

Άρης Νίκαιας-Δούκας
Χάντμπολ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7

Αγώνας
Moto GP

13:30
NOVASPORTS 1

Κάλιαρι-Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 4

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 9

Γαλατασαράι-Γκαζιαντέπ
Τουρκικό πρωτάθλημα

14:15
COSMOTE SPORT 8

Μπόχουμ-Άουε
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι Πορτογαλίας
Formula 1

14:50
COSMOTE SPORT 6

Βαγιαδολίδ-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι Πορτογαλίας
Formula 1

15:10
NOVASPORTS 4

Φίτεσε-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Πάρμα-Σπέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Μπενεβέντο-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Έρλανγκεν-Ράιν Νέκαρ
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Κάντιθ-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Βάλβαϊκ-Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
Σούπερ Λίγκα

18:15
COSMOTE SPORT 6

Antwerp Open
Τένις

18:30
COSMOTE SPORT 1

Γουλβς-Νιούκαστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Φιορεντίνα-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Παναθηναϊκός-Λάρισα
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 8

Φαμαλικάο-Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα

20:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ-Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 4

Λος Άντζελες-Λος Άντζελες Γκάλαξι
MLS

21:40
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους-Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Βιτόρια Γκιμαράες-Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Λιόν-Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0

Powered by IT Development