ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 08/11/2020

COSMOTE SPORT 5

Προθέρμανση, Gran Premio de Europa
Moto 3

09:35
COSMOTE SPORT 5

Προθέρμανση, Gran Premio de Europa
Moto 2

10:05
COSMOTE SPORT 5

Προθέρμανση, Gran Premio de Europa
Moto GP

10:35
COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto 3

11:45
COSMOTE SPORT 4

Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

12:00
EUROSPORT

Λα Βουέλτα | 3ο Ετάπ (Γυναικών)
Ποδηλασία

12:30
COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto 2

13:05
NOVASPORTS 3

Ουτρέχτη - Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

Λάτσιο - Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7

Γουέστ Μπρομ - Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto GP

14:30
COSMOTE SPORT 9

Σαν Πάουλι - Καρλσρούη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ - Ολυμπιακός
Super League

15:00
EUROSPORT

Λα Βουέλτα | 18ο Ετάπ
Ποδηλασία

15:40
COSMOTE SPORT 8

Λέστερ - Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

2020 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις

16:00
NOVASPORTS 2

Τορίνο - Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Τζένοα - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Αταλάντα - Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ - Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε - Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ - Λαμία
Super League

17:15
NOVASPORTS 24

Φέγενορντ - Χρόνιγκεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 8

2020 ATP 250, Sofia Open
Τένις

18:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 7

Γαλατάσαραϊ - Τόφας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Μπολόνια - Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Εστουντιάντες - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο - Πορτιμονένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ3

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΠΑΟΚ
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 8

Λεβάντε - Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ - Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Super League

19:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν - Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ - Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 2

Μίλαν - Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα - Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ

22:00
NOVASPORTS 3

Λιόν - Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 5

Φιλαντέλφια - Νιου Ινγκλαντ
MLS

22:40
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development