ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 21/11/2020

COSMOTE SPORT 5

Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP

11:50
COSMOTE SPORT 8

Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σαντχάουζεν
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 1

Νιούκαστλ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 2

Μπόρνμουθ-Ρέντινγκ
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 3

Λεβάντε-Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 1

Λαμία-Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 5

Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP

15:25
COSMOTE SPORT 6

Nitto ATP Finals - Λονδίνο
Τένις

16:00
NOVASPORTS 4

Κροτόνε-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Moto GP

16:05
COSMOTE SPORT 9

Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αρμίνια Μπίλεφελντ-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Άστον Βίλα-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3

Προμηθέας Πατρών-ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
ΕΡΤ SPORTS

Προμηθέας Πάτρας-ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
NOVASPORTS 5

Μίλγουολ-Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 24

Σταντάρ Λιέγης-Έουπεν
Βελγικό πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Μπρεστ-Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 4

Σπέτσια-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ3

Μεσολόγγι-ΑΕΚ
Basket League

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Μεσολόγγι-ΑΕΚ
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Οστάνδη-Αντβέρπ
Βελγικό πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

Nitto ATP Finals - Λονδίνο
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Κολόμπους-Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
MLS

22:05
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0

Powered by IT Development