Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/11)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών:

Α1 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική

Σάββατο 2ο Νοεμβρίου – 15:00

Ρωμανός – ΕΓΟΗ
(Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Φ.)

Βόνη – ΑΟΤ
(Μαυρουδής Δ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.)

ΠΑΝΟΜ – Χερσόνησος
(Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:30

Μοίρες – Δαμάστα
(Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 15:00

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ανθεστίων
(Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ.)

Ασίτες – Μινωϊκή
(Πατεμτζής Γ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.)

Τριτωνία – ΑΕ Κατσαμπά
(Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 15:15

Δειλινά – ΟΦ Αρκαλοχωρίου
(Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.)

 

Α2 ΕΠΣΗ 1ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00

Ποσειδώνας – Κεραυνός
(Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 16:00

Νέοι Ηροδότου – Δωριέας
(Μπιμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 11:30

Κουνάβοι – Λίντο
(Δρακωνάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 15:00

Μοχός – Νέοι Εργοτέλη
(Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.)

Γούβες – Γιούχτας 2010
(Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Βασάκης Γ. Ε.)

 

Α2 ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 12:00

ΟΦΑΜ – Αγία Βαρβάρα
(Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 15:00

Ρούβας – Ασήμι
(Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μπιτζιλη Μ.)

Τύλισος – Φαιστός
(Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.)

ΑΟ Καμινίων – Αετός Ανωγείων
(Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 18:30

Άγιος Δημήτριος – Παλιανή
(Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε.)

 

Β ΕΠΣΗ 1ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου -15:00

Κόροιβος – Μαρτινέγκο
(Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Δρακάκης Α.)

Ελπίδες – ΠΟΗ
(Ζαφείρης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Πετρίδης Ι.)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 18:30

Δόξα Ηρακλείου – Νέοι Μινωϊκής
(Βασιλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.)

Δίας – Ομόνοια Καλλιθέας
(Κρασαγάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν., Τζατζαράκης Δ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 11:30

Γαρίπα – Ηρακλής Νιπιδιτού
(Μπλαβάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 18:30

Τηγανίτης – Ερμής Ατσαλένιου
(Σκρεπετός Σ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Σ.)

 

Β ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 3η αγωνιστική 

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 11:30

Γόρτυς – Κόρακας
(Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.)

Νέοι Αλμυρού – Κανάρια
(Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Βάγιας Κ.)

Ροδιά – Ραύκος
(Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.)

Δαφνές – Ζαρός
(Μαστορίδης Δ., Ξυπάκης Γ., Μπιτζιλη Μ.)

Μαραθώνας – Θέρισσος
(Κανταρτζόγλου Δ., Τζώρτζογλου Φ., Σκρεπετός Σ.)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου – 15:00

Νέοι Μοιρών – Άλογο Μαλεβιζίου
(Κέφης Δ., Περτσελάκης Γ., Ανδριανάκης Ι.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ