Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Έγινε η κλήρωση στις κατηγορίες της ΕΠΣΗ

Η πρεμιέρα στην α1 και στους δύο ομίλους της α2 κατηγορίας

Γνωστό έγινε σήμερα μετά από κλήρωση το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α1, Α2 και Β΄κατηγορίας της ΕΠΣΗ.Αναφορικά με την κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΗ και της Γ’ Κατηγορίας, μετά από εισήγηση της Επιτροπής Κυπέλλου, θα πραγματοποιηθεί σε μεταγενέστερη ημερομηνία, μόλις ολοκληρωθούν οι δηλώσεις συμμετοχής στο Κύπελλο και των ομάδων της Γ’ Κατηγορίας.

Την αυλαία των τοπικών πρωταθλημάτων θα ανοίξει η Α1 κατηγορία το προσεχές Σαββατοκύριακο 25- 26 Σεπτεμβρίου.

Οι ομάδες που λαμβάνουν μέρος είναι:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ
1.ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
2.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
3.ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
4.ΑΣΙΤΕΣ
5.ΒΟΝΗ
6.ΔΑΜΑΣΤΑ
7.ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
8.ΕΓΟΗ
9.ΜΙΝΩΙΚΗ
10.ΜΟΙΡΕΣ
11.ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
12.ΠΑΝΟΜ
13.ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
14.ΡΩΜΑΝΟΣ
15.ΤΡΙΤΩΝΙΑ
16.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Μετά την κλήρωση το πρόγραμμα της πρεμιέρας στην Α1 ΕΠΣΗ έχει ως εξής:

Α1 ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΔΑΜΑΣΤΑ
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ- ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ- ΕΓΟΗ
ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ- ΒΟΝΗ

Το Σαββατοκύριακο 2-3 Οκτωβρίου θα γίνει η πρεμιέρα για την Α2 Κατηγορία
Οι ομάδες που λαμβάνουν μέρος είναι:

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ
1ος Όμιλος
1.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
2.ΓΟΥΒΕΣ
3.ΔΩΡΙΕΑΣ
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5.ΚΟΥΝΑΒΟΙ
6.ΛΙΝΤΟ
7.ΜΟΧΟΣ
8.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
9.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
10.ΠΗΓΑΣΟΣ
11.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον 1ο όμιλος της Α2 ΕΠΣΗ έχει ως εξής:

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος Όμιλος
ΜΟΧΟΣ- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ρεπό
ΠΗΓΑΣΟΣ- ΓΟΥΒΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 -ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ -ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΛΙΝΤΟ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2ος Όμιλος
1.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
2.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
4.ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
5.ΑΣΗΜΙ
6.ΟΦΑΜ
7.ΠΑΛΙΑΝΗ
8.ΡΟΥΒΑΣ
9.ΤΥΛΙΣΟΣ
10.ΦΑΙΣΤΟΣ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ είναι:

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2ος Όμιλος
ΠΑΛΙΑΝΗ -ΟΦΑΜ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ- ΡΟΥΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ -ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΗΜΙ -ΦΑΙΣΤΟΣ


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ