Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (19-20/2)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ – 21η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Μινωική – Χερσόνησος
(Ζαφείρης Α., Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ.)

Βόνη – Τριτωνία 3 – 0 α.α.

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Ρωμανός – Δειλινά
(Σαμιωτάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ανθεστίων – ΠΑΝΟΜ
(Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ.)

ΑΣΙΤΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ
(Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.)

ΠΑΟ Κρουσώνα – ΟΦ Αρκαλοχωρίου
(Μαυρουδής Δ., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.)

ΕΓΟΗ – ΑΕ Κατσαμπά
(Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.)

ΑΟ Τυμπακίου – Δαμάστα
(Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ποσειδώνας – Νέοι Ηροδότου
(Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π., Μαστορίδης Δ.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:15

Κεραυνός – Κουνάβοι
(Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Γιούχτας 2010 – Λίντο
(Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης Ά.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Δωριέας – Μοχός
(Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Χανιωτάκης Χ.)

Πήγασος – Νέοι Εργοτέλη
(Γαρεφαλάκης Κ., Φανουράκη Μ., Χριστουλάκης Ε.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ασήμι – Ρούβας
(Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ.)

Αετός Ανωγείων – ΑΟ Καμινίων
(Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Φαιστός – Τύλισος
(Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Μανιώτης Δ.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Παλιανή – Άγιος Δημήτριος
(Σαμιωτάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλη Μ.)

Αγία Βαρβάρα – ΟΦΑΜ
(Σταυράκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακίδης Α.)

 

Β1 ΕΠΣΗ – 13η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:30

Δίας – Μαρτινέγκο
(Δρακωνάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Παρασύρης Γ.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Ελπίδες – Δόξα Ηρακλείου
(Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 18:30

Τηγανίτης – Νέοι Μινωικής
(Κανταρτζόγλου Δ., Βασιλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.)

ΠΟΗ – Ηρακλής Νιπιδιτού
(Τζατζαράκης Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 11:45

Ομόνοια Καλλιθέας – ΑΕ Κρητών
(Ζουρμπάκης Α., Αξιώτης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 15:30

Γαρίπα – Κόροιβος
(Αξιώτης Ε., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.)

 

Β2 ΕΠΣΗ – 13η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ραύκος – Μαραθώνας
(Χαραλαμπάκης Ε., Μασέλη Φ., Δερμιτζάκης Ν.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Κανάρια – Θέρισσος
(Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ., Κουναλάκης Χ.)

Γόρτυς – Νέοι Μοιρών
(Μπιμπάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι Αλμυρού – Δαφνές
(Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.)

Κόρακας – Ροδιά
(Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Μανιώτης Δ.)

Άλογο Μαλεβιζίου – Ζαρός
(Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Ά.)

 

YOUTH LEAGUE – 2η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 12:00

Μαρτινέγκο – Ερμής Ατσαλένιου
(Χανιωτάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Δουκιαντζάκης Ν.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 14:30

ΠΑΕ Επισκοπή – Ολυμπιακός Ρεθύμνου

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 15:15

Θρίαμβος Χερσονήσου – Αλμυρός
(Σκρεπετός Σ., Βάγιας Κ., Κλάδος Γ.)

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Ρεθύμνου

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 13:00

Ελπίδες Ηροδότου – Δόξα Μασταμπά
(Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ., Τάσης Κ.)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022 – 18:00

Candia-Δαμάστα – Αθλόπολις FC-Ραύκος
(Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι., Νικολαϊδης Ν.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ