Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητής των αγώνων του Σαββατοκύριακου (11/2)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ – 20η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Μοίρες – Ανθεστίων
(Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.)

Χερσόνησος – ΕΓΟΗ
(Πατεμτζής Γ., Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ.)

Τριτωνία – ΠΑΝΟΜ 0-3 α.α.

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Δειλινά – Ασίτες (αναβλήθηκε)

ΟΦ Αρκαλοχωρίου – Βόνη
(Μαυρουδής Δ., Χριστουλάκης Ε., Μασέλη Φ.)

ΑΕ Κατσαμπά – Ρωμανός
(Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.)

Δασμάστα – ΠΑΟ Κρουσώνα
(Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Καρατζάς Γ.)

ΑΟ Τυμπακίου – Μινωϊκή
(Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Α., Μανιώτης Δ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι Εργοτέλη – Ποσειδώνας
(Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Κοσμαδάκης Σ.)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:30

Λίντο – Κεραυνός
(Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 18:00

Γούβες – Νέοι Ηροδότου
(Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Μοχός – Γιούχτας 2010
(Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης Ά., Βάγιας Κ.)

Δωριέας – Πήγασος
(Γαρεφαλάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Τζατζαράκης Δ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

ΟΦΑΜ – Αετός Ανωγείων
(Χαραλαμπάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Δρακωνάκης Ε.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ρούβας – ΑΟ Καμινίων
(Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.)

Τύλισος – Αγίας Βαρβάρα
(Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπιτζιλη Μ.)

ΑΣ Παλιανή – Φαιστός
(Κυριακόπουλος Κ., Κέφης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 18:30

Άγιος Δημήτριος – Ασήμι
(Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.)

 

Β ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ηρακλής Νιπιδιτού – Ομόνοια Καλλιθέας
(Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ., Καλαϊτζής Γ)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 18:30

ΠΟΗ – Τηγανίτης
(Δασκαλάκης Ι., Μασέλη Φ., Πετρίδης Ι.)

Δόξα Ηρακλείου – Ερμής Ατσαλένιου
(Αξιώτης Ε., Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Ι.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 11:00

Νέοι Μινωϊκής – Γαρίπα
(Μπιμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Μαρτινέγκο – Ελπίδες
(Ζουρμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 –-11:45

ΑΕ Κρητών – Δίας
(Μουλακάκης Κ., Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.)

 

Β ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Δαφνές – Κόρακας
(Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ.)

Νέοι Μοιρών – Ροδιά
(Κέφης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Ρεμεδιάκης Γ.)

Μαραθώνας – Γόρτυς
(Σταυράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Νικολαϊδης Ν.)

Άλογο Μαλεβιζίου – Κανάρια
(Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Μπιτζιλη Μ.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

ΖΑΡΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΖΑΡΟΥ
(Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 17:45

Θέρισσος – Νέοι Αλμυρού
(Βασιλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Τάσης Κ.)

 

YOUTH LEAGUE – 1η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 12:00

Αθλόπολις FC-Ραύκος. – Άρης Ρεθύμνου
(Σκρεπετός Σ., Κέφης Δ., Μπατζακάκης Ν.)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι ΑΟΑΝ – Θρίαμβος Χερσονήσου

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 17:00

Ολυμπιακός Ρεθύμνου – Candia
(Αγαλιώτης Α., Κοντούλας Δ., Χονδρογιάννης Α.)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 – 17:30

Αλμυρός – Αστέρας Ρεθύμνου
(Μπλαβάκης Ε., Πετούσης Ι., Κλάδος Γ.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Δόξα Μασταμπά – Μαρτινέγκο
(Κανταρτζόγλου Δ., Βασιλάκης Α., Γιγουρτσής Γ.)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 – 18:00

Ερμής Ατσαλένιου – ΠΑΕ Επισκοπή.
(Τζώρτζογλου Φ., Πετρίδης Ι., Κλάδος Γ.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ