![](https://www.sporfm.gr/wp-content/uploads/2021/07/oficretefc-diamantis.jpg)
Ασκήσεις τεχνικής, παιχνίδι μικρών σχέσεων, τελειώματα φάσεων και αγωνιστικό παιχνίδι περιελάμβανε το σημερινό (23/7) πρόγραμμα της ομάδας του ΟΦΗ στο προπονητικό κέντρο του Mill.
O Απόστολος Διαμαντής προπονήθηκε κανονικά. Πρόγραμμα αποφόρτισης ακολούθησε ο Adrian Sardinero, με τους Boy Waterman, Adil Nabi και Πασχάλη Στάικο να συνεχίζουν το ατομικό τους πρόγραμμα αποκατάστασης.
Επόμενη προπόνηση έχει προγραμματιστεί για αύριο, Σάββατο (24/7), στις 09.00 το πρωί, ενώ στις 18:00 το απόγευμα της ίδιας μέρας θα διεξαχθεί το τέταρτο φιλικό ματς της ομάδας με αντίπαλο την Westerlo, το οποίο θα μεταδοθεί LIVE μέσα από το www.oficretefc.com καθώς και από το site μας www.sporfm.gr.
![Κρήτη ΣΠΟΡ FM 87,6](https://www.sporfm.gr/wp-content/themes/main/images/logos/logo-nav.png)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 23 ώρες πρινΑπόψε στις 20:30 η τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων
Πολλές πρωτοτυπίες αλλά και αρκετά ερωτηματικά σχετικά με μερικές εκπλήξεις
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του διπλού γυναικών
Οι δυο Ελληνίδες τενίστριες θα αντιμετωπίσουν τις Αμερικανίδες Collins και Krawczyk
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μικτού διπλού
Οι αγώνες του μικτού διπλού θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα (29/07)
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μονού ανδρών
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρίσκεται στο ίδιο τέταρτο του ταμπλό με τον Novak Djokovic