![](https://www.sporfm.gr/wp-content/uploads/2021/09/oficretefc-gallego.jpg)
Με παιχνίδι κατοχής, τελειώματα φάσεων και τακτικό παιχνίδι συνεχίστηκε το πρωί του Σαββάτου (25/9) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του εκτός έδρας αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα.
Κανονικά προπονήθηκε ο Κωνσταντίνος Μπαλογιάννης, όπως και οι Jonathan De Guzman, Felipe Gallegos, Juan Neira, Απόστολος Διαμαντής και Πραξιτέλης Βούρος.
Ο Bruce Kamau έκανε για μια ακόμη ημέρα αποθεραπεία. Πρόγραμμα αποφόρτισης ακολούθησε ο Αdil Nabi.
Οι Jon Toral, Miguel Mellado, Πασχάλης Στάικος και Κοσμάς Τσιλιανίδης συμμετείχαν σε μέρος της προπόνησης, ενώ συνέχισαν παράλληλα τα ατομικά τους προγράμματα αποκατάστασης.
Επόμενη προπόνηση έχει προγραμματιστεί για αύριο, Κυριακή (26/9) στις 10:00, μετά το τέλος της οποίας θα ανακοινωθεί η αποστολή που θα αναχωρήσει το απόγευμα της ίδιας μέρας από το Ηράκλειο με προορισμό τα Γιάννενα.
![Κρήτη ΣΠΟΡ FM 87,6](https://www.sporfm.gr/wp-content/themes/main/images/logos/logo-nav.png)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 23 ώρες πρινΑπόψε στις 20:30 η τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων
Πολλές πρωτοτυπίες αλλά και αρκετά ερωτηματικά σχετικά με μερικές εκπλήξεις
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του διπλού γυναικών
Οι δυο Ελληνίδες τενίστριες θα αντιμετωπίσουν τις Αμερικανίδες Collins και Krawczyk
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μικτού διπλού
Οι αγώνες του μικτού διπλού θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα (29/07)
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μονού ανδρών
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρίσκεται στο ίδιο τέταρτο του ταμπλό με τον Novak Djokovic