Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (13-14/11)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών:

Α1 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική

Σάββατο 13/11 – 15:00

ΠΑΟ Κρουσώνα – Βόνη
(Μαυραντωνάκης Ν., Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.)

Μινωϊκή – Μοίρες
(Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.)

Χερσόνησος – Τριτωνία
(Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.)

Κυριακή 14/11 – 15:00

ΕΓΟΗ – Ασίτες
(Μαυρουδής Δ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.)

ΑΟ Τυμπακίου – ΠΑΝΟΜ
(Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.)

ΑΕ Κατσαμπά – ΟΦ Αρκαλοχωρίου
(Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ.)

Κυριακή 14/11 – 15:30

Ανθεστίων – Ρωμανός
(Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ.)

Δαμάστα – Δειλινά
(Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.)

Α2 ΕΠΣΗ 1ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 13/11 – 15:00

Λίντο – Μοχός
(Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.)

Γιούχτας 2010 – Κουνάβοι
(Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ.)

Κεραυνός – Γούβες
(Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.)

Σάββατο 13/11 – 15:30

Πήγασος – Νέοι Ηροδότου
(Γαρεφαλάκης Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.)

Κυριακή 14/11 – 15:00

Δωριέας – Νέοι Εργοτέλη
(Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ., Τζανάκη Μ.)

Α2 ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 13/11 – 15:00

Ασήμι – Άγιος Δημήτριος
(Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Καταχανάκης Η.)

Φαιστός – Παλιανή
(Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Τζανάκη Μ.)

Κυριακή 14/11 – 15:00

Αετός Ανωγείων – ΟΦΑΜ
(Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλη Μ., Ρεμεδιάκης Γ.)

ΑΟ Καμινίων – Ρούβας
(Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Χανιωτάκης Χ.)

Αγία Βαρβάρα – Τύλισος
(Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ., Ζουρμπάκης Α.)

Β ΕΠΣΗ 1ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 13/11 – 15:00

ΑΕ Κρητών – Κόροιβος
(Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ., Βάγιας Κ.)

Σάββατο 13/11 – 18:30

Ερμής Ατσαλένιου – Δίας
(Μανδαλενάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Πετρίδης Ι.)

Κυριακή 14/11 – 11:30

Νέοι Μινωϊκής – Μαρτινέγκο
(Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Σ.)

Κυριακή 14/11 – 12:00

Ομόνοια Καλλιθέας – Ελπίδες
(Χναράκης Δ., Μπαλίδης Α., Τζανάκη Μ.)

Κυριακή 14/11 – 18:30

ΠΟΗ – Δόξα Ηρακλείου
(Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.)

Τηγανίτης – Γαρίπα
(Μάτσας Κ., Θέμελη Π., Μαζοκοπάκης Ζ.)

Β ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 13/11 – 15:00

Ραύκος – Νέοι Μοιρών
(Μαστορίδης Δ., Καλαϊτζής Γ., Τζατζαράκης Δ.)

Σάββατο 13/11 – 15:30

Κανάρια – Δαφνές
(Κανταρτζόγλου Δ., Ζιούτος Κ., Δερμιτζάκης Ν.)

Κυριακή 14/11 – 12:00

Γόρτυς – Ροδιά
(Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.)

Άλογο Μαλεβιζίου – Μαραθώνας
(Ξυπάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.)

Κυριακή 14/11 – 15:00

Ζαρός – Θέρισσος
(Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 14/11 – 15:30

Κόρακας – Νέοι Αλμυρού
(Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ