Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (29-30/01)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ – 18η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:00
Χερσόνησος – Ασίτες
(Κλαμπατσέας Χ., Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.)
ΟΦΑ – Τριτωνία 3-0 α.α.

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:30

Μινωική – Βόνη
(Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Δειλινά – Ανθεστίων
(Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Μασέλη Φ.)

ΑΕ Κατσαμπά – Μοίρες
(Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Δρακουλάκης Κ.)

Δαμάστα – ΠΑΝΟΜ
(Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.)

ΑΟ Τυμπακίου – Ρωμανός
(Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.)

ΠΑΟ Κρουσώνα – ΕΓΟΗ
(Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Λίντο – Νέοι Ηροδότου
(Δρακωνάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α.)

Πήγασος – Ποσειδώνας
(Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 12:00

Κουνάβοι – Νέοι Εργοτέλη
(Μαστορίδης Δ., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Δωριέας – Γούβες
(Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Μπιτζιλη Μ.)

Μοχός – Κεραυνός
(Σαμιωτάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Κανταρτζόγλου Δ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Φαιστός – Αετός Ανωγείων
(Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Μασέλη Φ.)

Ασήμι – ΑΟ Καμινίων
(Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

ΑΣ Παλιανή – Αγία Βαρβάρα
(Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.)

Τύλισος – Ρούβας
(Βασάκης Γ. Ε., Σκρεπετός Σ., Σκριτζοβάλης Β.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 18:30

Άγιος Δημήτριος – ΟΦΑΜ

 

Β1 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Ηρακλής Νιπιδιτού – Ελπίδες
(Μπιμπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πετούσης Ι.)

ΑΕ Κρητών – Δόξα Ηρακλείου
(Κανταρτζόγλου Δ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.)

Νέοι Μινωικής – Κόροιβος
(Κατσογιάννης Η., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Ά.)

Μαρτινέγκο – Ερμής Ατσαλένιου
(Σκρεπετός Σ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Ομόνοια Καλλιθέας – Γαρίπα
(Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 18:30

Τηγανίτης – Δίας
(Σταυράκης Γ., Πετρίδης Ι., Καλαϊτζής Γ.)

 

Β2 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Ραύκος – Νέοι Αλμυρού
(Χαραλαμπάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 11:30

Μαραθώνας – Νέοι Μοιρών
(Βασιλάκης Α., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.)

Άλογο Μαλεβιζίου – Δαφνές
(Σκρεπετός Σ., Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β.)

Κανάρια – Γόρτυς
(Μάτσας Κ., Κωνσταντάκη Μ., Μπαλίδης Α.)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 – 15:00

Θέρισσος – Κόρακας
(Ξυπάκης Γ., Κυριακίδης Ρ., Παρασύρης Γ.)

Ζαρός – Ροδιά
(Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ