Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (4-5/12)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών:

Α1 ΕΠΣΗ – 12η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 15:00

Ρωμανός – Δαμάστα
(Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ., Κέφης Δ.)

Ασίτες – ΟΦΑ
(Σφακιανάκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Βασιλάκης Α.)

ΠΑΝΟΜ – Δειλινά
(Ζαφείρης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σαρόγλου Ε.)

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 15:30

Μοίρες – Τριτωνία
(Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 15:00

ΑΟ Τυμπακίου – Ανθεστίων
(Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.)

ΕΓΟΗ – Μινωϊκή
(Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.)

ΠΑΟ Κρουσώνα – ΕΓΟΗ
(Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β)

Βόνη – ΑΕ Κατσαμπά
(Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.)

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 15:00

Ποσειδώνας – Λίντο
(Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.)

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 16:00

Κεραυνός – Δωριέας
(Δασκαλάκης Ι., Μπιμπάκης Α., Δρακωνάκης Ε.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 11:30

Πήγασος – Γιούχτας 2010
(Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.)

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου – 15:00

Μοχός – Νέοι Ηροδότου
(Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.)

Γούβες – Κουνάβοι
(Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Ά.)

Β ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 15:00

Ελπίδες – Κόροιβος
(Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ., Παρασύρης Γ.)

Ηρακλής Νιπιδιτού – Ερμής Ατσαλένιου
(Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 11:30

Ομόνοια Καλλιθέας – ΠΟΗ
(Καρατζάς Γ., Μαστορίδης Δ., Βάγιας Κ.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 15:00

Γαρίπα – Μαρτινέγκο
(Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.)

Τηγανίτης – ΑΕ Κρητών
(Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.)

Δίας – Νέοι Μινωϊκής
(Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.)

Β ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 15:00

Κανάρια – Ζαρός
(Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Πετρίδης Ι.)

Νέοι Αλμυρού – Μαραθώνας
(Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Ά., Τζατζαράκης Δ.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 11:30

Ροδιά – Θέρισσος
(Κέφης Δ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.)

Δαφνές – Νέοι Μοιρών
(Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 13:00

Γόρτυς – Άλογο Μαλεβιζίου
(Μανιώτης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετούσης Ι.)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 15:00

Ραύκος – Κόρακας
(Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Τζατζαράκης Δ.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ