Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-7/11)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Α1 ΕΠΣΗ – 8η αγωνιστική 

06/11 – 15:00

Βόνη – Ανθεστίων
(Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.)
06/11 – 15:30

Μοίρες – ΕΓΟΗ
(Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.)

06/11 – 17:30

Δειλινά – Μινωϊκή
(Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μασέλη Φ.)

ΟΦΑ – Χερσόνησος
(Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.)

 

07/11 – 15:00

Ασίτες – Ρωμανός
(Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β)

ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟ Κρουσώνα
(Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.)

Τριτωνία – ΑΟ Τυμπακίου
(Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.)

ΑΕ Κατσαμπά – Δαμάστα
(Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.)
Α2 1ος όμιλος – 5η αγωνιστική

06/11 – 15:00

Λίντο – Γιούχτας 2010
(Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Σ.)

Νέοι Εργοτέλη – Πήγασος
(Δρακωνάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η.)

06/11 – 18:00

Νέοι Ηροδότου – Ποσειδώνας
(Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.)

07/11 – 11:30

Κουνάβοι – Κεραυνός
(Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.)

07/11 – 15:00

Μοχός – Δωριέας
(Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 5η αγωνιστική

06/11 – 15:00

Φαιστός – Αγία Βαρβάρα
(Σαμιωτάκης Ε., Μανιώτης Δ., Περτσελάκης Γ.)

07/11 – 15:00

ΟΦΑΜ – Ρούβας
(Δασκαλάκης Α., Μπαλίδης Α., Αξιώτης Ε.)

Παλιανή – Ασήμι
(Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.)

07/11 – 15:30

Τύλισος – Αετός Ανωγείων
(Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Τζώρτζογλου Φ.)

07/11 – 18:30

Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Καμινίων
(Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Αξιώτης Ε.)

 

Β ΕΠΣΗ 1ος όμιλος – 2η αγωνιστική

06/11 – 15:00 

Κόροιβος – Ηρακλής Νιπιδιτού
(Κλαμπατσέας Χ., Γαρεφαλάκης Κ., Χναράκης Δ.)

06/11 – 15:30

Νέοι Μινωϊκής – ΑΕ Κρητών
(Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.)

06/11 – 18:30

Δόξα Ηρακλείου – Ομόνοια Καλλιθέας
(Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Τζανάκη Μ)

07/11 – 11:30

Μαρτινέγκο – ΠΟΗ
(Μπιμπάκης Α., Κωνσταντάκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.)

Γαρίπα – Ερμής Ατσαλένιου
(Μαστορίδης Δ., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.)

07/11 – 12:00

Ελπίδες – Δίας
(Ζιούτος Κ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.)

 

Β ΕΠΣΗ 2ος όμιλος – 2η αγωνιστική

06/11 – 15:00

Δάφνες – Νέοι Αλμυρού
(Σκρεπετός Σ., Φανουράκη Μ., Θέμελη Π.)

07/11 – 11:30

Νέοι Μοιρών – Γόρτυς
(Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.)

07/11 – 12:00

Θέρισσος – Κανάρια
(Περτσελάκης Γ., Ψαλιδάκης Σ., Καλαϊτζής Γ.)

Ροδιά – Κόρακας
(Μάτσας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.)

07/11 – 15:00

Μαραθώνας – Ραύκος
(Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.)

Ζαρός – Άλογο Μαλεβιζίου
(Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Τζατζαράκης Δ.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ