Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (5-6/2)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ – 19η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – 15:00

Ρωμανός – Χερσόνησος
(Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α.)

Βόνη – Δαμάστα (αναβλήθηκε)

Ανθεστίων – Τριτωνία 3-0 α.α

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 15:00

Μοίρες – Δειλινά
(Βασάκης Γ. Ε., Φανουράκη Μ., Μανιώτης Δ.)

ΠΑΝΟΜ – ΟΦ Αρκαλοχωρίου
(Μπαλίδης Α., Σκριτζοβάλης Β., Τζώρτζογλου Φ.)

Ασίτες – ΑΕ Κατσαμπά
(Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Ά., Μαζοκοπάκης Ζ.)

ΠΑΟ Κρουσώνα – Μινωϊκή
(Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.)

ΕΓΟΗ – ΑΟ Τυμπακίου
(Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Ξυπάκης Γ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – 15:00

Ποσειδώνας – Δωριέας
(Πατεμτζής Γ., Σκριτζοβάλης Β., Παπαδάκης Φ.)

Κεραυνός – Γιούχτας 2010
(Δρακωνάκης Ε., Αξιώτης Ε., Βασιλάκης Α.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 15:00

Πήγασος – Μοχός
(Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι., Ανδριανάκης Ι.)

Γούβες – Νέοι Εργοτέλη
(Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Τζατζαράκης Δ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 18:30

Νέοι Ηροδότου – Κουνάβοι
(Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – 15:00

Ασήμι – Παλιανή
(Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κυριακίδης Α.)

Αετός Ανωγείων – Τύλισος
(Βισκαδούρος Μ., Ζουρμπάκης Α., Κοσμαδάκης Σ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 15:00

Αγία Βαρβάρα – Φαιστός
(Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.)

Ρούβας – ΟΦΑΜ
(Σταυράκης Γ., Σκρεπετός Σ., Κέφης Δ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 18:30

ΑΟ Καμινίων – Άγιος Δημήτριος
(Γαρεφαλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ., Πετρίδης Ι.)

 

Β ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – 18:30

Δόξα Ηρακλείου – Μαρτινέγκο
(Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ανδριανάκης Ι.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 11:30

Ελπίδες – ΑΕ Κρητών
(Δασκαλάκης Α., Κωνσταντάκη Μ., Περτσελάκης Γ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 11:45

Ομόνοια Καλλιθέας – Τηγανίτης
(Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε., Δρακάκης Α.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 15:00

Δίας – Ηρακλής Νιπιδιτού (αναβλήθηκε)

Γαρίπα – ΠΟΗ
(Σαρόγλου Ε., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α.)

Ερμής Ατσαλένιου – Κόροιβος (Αναβλήθηκε)

 

Β ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 11η αγωνιστική 

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – 15:00

Κανάρια – Ραύκος
(Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 11:30

Νέοι Μοιρών – Κόρακας
(Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ.)

Δαφνές – Θέρισσος Σκρεπετός Σ., Σταυράκης Γ., Κέφης Δ.

Ροδιά – Μαραθώνας
(Βισκαδούρος Μ., Ζουρμπάκης Α., Κοσμαδάκης Σ.)

Γόρτυς – Ζαρός
(Μανιώτης Δ., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – 15:00

Νέοι Αλμυρού – Άλογο Μαλεβιζίου
(Μαστορίδης Δ., Παρασύρης Γ., Πετούσης Ι.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ