![](https://www.sporfm.gr/wp-content/uploads/2021/12/oficretefc-training-1.jpg)
Με μικρά παιχνίδια κατοχής, ταχύτητες αντίδρασης και παιχνίδι μικρών σχέσεων ολοκληρώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής (19/12) η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αγώνα κόντρα στην ΑΕΚ (20/12, 19:30).
Ο Δημήτρης Σωτηρίου συνέχισε θεραπεία, με τον Fjorin Durmishaj να ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα φυσικής κατάστασης και τον Abdul Weiss να κάνει θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα.
Στην 21μελή αποστολή για τον αυριανό αγώνα με την ΑΕΚ, συμπεριλήφθηκαν οι: Epassy, Waterman, Σηφάκης, Πασαλίδης, Μαρινάκης, Mellado, Μπαλογιάννης, Toral, Στάικος, Castaignos, De Guzman, Gallegos, Kamau, Τσιλιανίδης, Γιαννούλης, Κοροβέσης, Γιάννου, Selimovic, Λάμπρου, van Duinen, Bούρος.
![Κρήτη ΣΠΟΡ FM 87,6](https://www.sporfm.gr/wp-content/themes/main/images/logos/logo-nav.png)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 23 ώρες πρινΑπόψε στις 20:30 η τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων
Πολλές πρωτοτυπίες αλλά και αρκετά ερωτηματικά σχετικά με μερικές εκπλήξεις
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του διπλού γυναικών
Οι δυο Ελληνίδες τενίστριες θα αντιμετωπίσουν τις Αμερικανίδες Collins και Krawczyk
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μικτού διπλού
Οι αγώνες του μικτού διπλού θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα (29/07)
-
ΔΙΕΘΝΗ
/ 2 ημέρες πρινΟλυμπιακοί Αγώνες: Η κλήρωση του μονού ανδρών
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρίσκεται στο ίδιο τέταρτο του ταμπλό με τον Novak Djokovic