Συνδεθείτε μαζί μας

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ TV

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 24/03/2021

COSMOTE SPORT 7

Γιεσιλγιούρτ Ιστανμπούλ – Άλμπα Βόλεϊ
CEV Challenge Cup

14:00
ΕΡΤ SPORTS 3

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη
Καλλιτεχνικό Πατινάζ

15:00
ΕΡΤ SPORTS

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Super League 2

15:00
EUROSPORT 2

Μπριζ ντε Παν| Ανδρες
Ποδηλασία

16:00
EUROSPORT

Γύρος της Καταλωνίας | 3ο σκέλος (Ανδρών)
Ποδηλασία

16:15
COSMOTE SPORT 8

Ζιράτ Μπανκάσι Άνκαρα – Μιλάνο
CEV Cup – Βόλεϊ Ανδρών

17:00
COSMOTE SPORT 6

2021 ATP Masters 1000, Miami Open presented by Itau
Τένις

17:00
ΕΡΤ SPORTS

Τσεχία U21 – Ιταλία U21
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών U-21

19:00
COSMOTE SPORT 2

Εσθονία – Τσεχία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

19:00
COSMOTE SPORT 2

Τουρκία – Ολλανδία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

19:00
EUROSPORT

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,Στοκχόλμη
Καλλιτεχνικό Πατινάζ

19:25
ΕΡΤ3

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Volley League

20:00
COSMOTE SPORT 5

Σλοβενία – Κροατία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 4

Βέλγιο – Ουαλία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 9

Λετονία – Μαυροβούνιο
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 8

Φινλανδία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 7

Σερβία – Ιρλανδία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 3

Πορτογαλία – Αζερμπαϊτζάν
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 1

Κύπρος – Σλοβακία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
COSMOTE SPORT 2

Γαλλία – Ουκρανία
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:45
ΕΡΤ SPORTS 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη
Καλλιτεχνικό Πατινάζ

22:00
ΕΡΤ SPORTS 2

Ουγγαρία U21 – Γερμανία U21
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών U-21

22:00
COSMOTE SPORT 6

2021 ATP Masters 1000, Miami Open presented by Itau
Τένις

00:00
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

01:30
COSMOTE SPORT 7

Μπρούκλιν Νετς – Γιούτα Τζαζ
NBA

04:00


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ TV