Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (11-12/12)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών:

Α1 ΕΠΣΗ – 13η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 15:00

Δαμάστα – ΕΓΟΗ
(Δρακωνάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.)

ΟΦ Αρκαλοχωρίου – Ρωμανός
(Βισκαδούρος Μ., Ζαφείρης Α., Μασέλη Φ.)

Δειλινά – Βόνη
(Χαραλαμπάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.)

Μοίρες – ΠΑΝΟΜ
(Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Σαρόγλου Ε.)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 15:00

Ανθεστίων – Μινωϊκή
(Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε.)

Χερσόνησος – ΑΟ Τυμπακίου
(Ζαφείρης Α., Μαυραντωνάκης Α., Ζιούτος Κ.)

ΑΕ Κατσαμπά – ΠΑΟ Κρουσώνα
(Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.)

Τριτωνία – Ασίτες
(Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 15:00

Αετός Ανωγείων – Άγιος Δημήτριος
(Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Ψαλιδάκης Ά.)

ΑΟ Καμινίων -Φαιστός
(Γαρεφαλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Τζανάκη Μ.)

Ασήμι – Αγία Βαρβάρα
(Μανιώτης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 15:00

Παλιανή – Ρούβας
(Παπαδάκης Φ., Μαζοκοπάκης Ζ., Φανουράκη Μ.)

Τύλισος – ΟΦΑΜ
(Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ., Μπλαβάκης Ε.)

Β ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 15:00

Κόροιβος – Δίας
(Ζιούτος Κ., Θέμελη Π., Δερμιτζάκης Ν.)

Μαρτινέγκο – Τιγανίτης
(Βισκαδούρος Α., Μαζοκοπάκης Ζ., Βάγιας Κ.)

Νέοι Μινωϊκής – Ομόνοια Καλλιθέας
(Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε., Τζατζαράκης Δ.)

Ερμής Ατσαλένιου – ΠΟΗ
(Σφακιανάκης Δ., Βασιλάκης Α., Πετούσης Ι.)

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 18:30

Δόξα Ηρακλείου – Γαρίπα
(Σκρεπετός Σ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι.)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 15:00

ΑΕ Κρητών – Ηρακλής Νιπιδιτού
(Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ., Ανδριανάκης Ι.)

Β ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος 7η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 11:30

Άλογο Μαλεβιζίου – Ραύκος
(Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε.)

Μαραθώνας – Κανάρια
(Μάτσας Κ., Μπιμπάκης Α., Παρασύρης Γ.)

Νέοι Μοιρών -Νέοι Αλμυρού
(Ζουρμπάκης Α., Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ.)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 15:00

Κόρακας – Ζαρός
(Μπαλίδης Α., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.)

Θέρισσος – Γόρτυς
(Περτσελάκης Γ., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.)

Δαφνές – Ροδιά
(Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Ά.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ