Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (19-20/3)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ – 24η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ (αναβλήθηκε)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ
(Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.)

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 3 – 0 α.α.

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
(Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α.)

Ε.Γ.Ο.Η – ΡΩΜΑΝΟΣ
(Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β.)

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΒΟΝΗ
(Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.)

ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΟΙΡΕΣ
(Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Καρατζάς Γ.)

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ
(Γαρεφαλάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπιτζιλη Μ.)

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 15:30

ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΟΥΒΩΝ
(Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Θέμελη Π.)

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ
(Χαραλαμπάκης Ε., Καζόγλου Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.)

ΛΙΝΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
(Κλαμπατσέας Χ., Χριστουλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.)

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΗΓΑΣΟΣ
(Σταυράκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Ά.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 11:30

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
(Δρακωνάκης Ε., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ.)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play off – 1η αγωνιστική

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Τσαμπουράκης Γ.)

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ
(Ζαφείρης Α., Σκρεπετός Σ., Κυριακίδης Α.)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play out – 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ
(Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 19:00

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΦΑΜ
(Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Κοσμαδάκης Σ.)

Β1 ΕΠΣΗ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
(Βασιλάκης Α., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.)

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.)

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 16:30

ΔΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
(Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.)

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 19:00

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΗ
(Αξιώτης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Τάσης Κ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 12:30

ΓΑΡΙΠΑ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
(Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Δ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΚΟΡΟΙΒΟΣ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
(Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε., Ψαλιδάκης Ά.)

Β2 ΕΠΣΗ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 15:00

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΖΑΡΟΣ
(Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 12:00

ΚΑΝΑΡΙΑ – ΚΟΡΑΚΑΣ
(Παπαδάκης Φ., Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 12:30

ΡΟΔΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
(Ξυπάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τζανάκη Μ.)

ΔΑΦΝΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
(Σκρεπετός Σ., Ζαφείρης Α., Κυριακίδης Α.)

ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ
(Ζουρμπάκης Α., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 16:00

ΓΟΡΤΥΣ – ΡΑΥΚΟΣ
(Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Φανουράκη Μ.)

YOUTH LEAGUE – 5η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 12:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 – 13:00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
(Ανδριανάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Γιγουρτσής Γ.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 12:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(Βασιλάκης Α., Σταυράκης Γ., Νικολαϊδης Ν.)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022 – 18:30

ΑΛΜΥΡΟΣ. – ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ.
(Βάγιας Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλάδος Γ.)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ