Συνδεθείτε μαζί μας

ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/2)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

 

Α1 ΕΠΣΗ – 22η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

ΠΑΝΟΜ – Βόνη
(Μανδαλενάκης Ε., Σκριτζοβαλης Β., Μασελή Φ.)

Χερσόνησος – Δαμάστα
(Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Χιστουλάκης Ε.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Ασίτες – Ανθεστίων
(Σαμιωτάκης Ε., Κεφής Δ., Ρεμεδιάκης Γ.)

Μοίρες – Ρωμανός
(Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.)

Δειλινά – ΕΓΟΗ
(Κρασαγάκης Χ., Βσκαδούρος Α., Παπαδάκης Φ.)

ΟΦΑ – ΑΟΤ
(Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαστορίδης Δ.)

ΑΕ Κατσαμπά – Μινωική
(Βασάκης Ε., Σκριτζοβαλάκης Β., Βασιλάκης Α.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Κουνάβοι – Γιούχτας 2010
(Σταυράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ., Σαρόγλου Ε.,

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Γούβες – Κεραυνός
(Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι Ηροδότου – Πήγασος
(Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Δ., Περτσελάκης Γ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Μοχός – Λίντο
(Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Τζώρτζογλου Φ.)

Νέοι Εργοτέλη – Δωριέας
(Μπαλίδης Α., Κατσόγιαννης Η., Ζουρμπάκης Α.)

 

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Άγιος Δημήτριος – Ρούβας
(Βισκαδούρος Μ., Τσαμουράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.)

ΟΦΑΜ – Φαιστός
(Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.)

Αετός Ανωγείων – Ασήμι
(Ζαφείρης Α., Κεφής Δ., Κανταρτζόγλου Δ.)

ΑΟ Καμινίων – Αγία Βαρβάρα
(Δασκαλάκης Α., Ματσάς Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.)

Τύλισος – Παλιανή
(Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., ΤζανάκηΜ.)

 

Β ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος 14η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι Μινωικής – Ηρακλής Νιπιδιτού (αναβλήθηκε)

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 16:00

Ελπίδες – Ερμής Ατσαλένιου
(Μαστορίδης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετρίδης Ι.)

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 18:30

Δόξα Μασταμπά – Δίας
(Τζατζαράκης Δ., Βασάκης Ε., Πετούσης Ι.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Κόροιβος – Τηγανίτης
(Σκρεπέτος Σ., Χναράκης Δ., Κουναλάκης Χ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 12:00

ΑΕ Κρητών – ΠΟΗ
(Ξυπάκης Γ., Καλαϊτζής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 12:30

Μαρτινέγκο – Ομόνοια Καλλιθέας
(Κανταρτζόγλου Δ., Καζόγλου Χ., Κωσταντάκη Μ.)

 

Β ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι Αλμυρού – Κόρακας
(Μπιμπάκης Α., Θέμελη Δ., Κλάδος Γ.)

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:30

Νέοι Μοιρών – Ραύκος
(Περτσελάκης Γ., Μανιώτης Δ., Βάγιας Κ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 11:30

Δαφνές – Κανάρια
(Κεφής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.)

Ροδιά – Γόρτυς
(Βισκαδούρος Α., Κοσμαδάκης Σ., Τζανάκη Μ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 12:00

Μαραθώνας – Άλογο Μαλεβιζίου
(Ρεμιδιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Τάσης Κ.)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Θέρισσος – Ζαρός
(Μαυραντωνάκης Ι., Ψχαλιαδάκης Α., Μπατζάκης Ν.)

 

YOUTH LEAGUE – 3η αγωνιστική

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 14:30

Άρης Ρεθύμνου – Θρίαμβος Χερσονήσου

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:00

Νέοι ΑΟΑΝ – Ελπίδες Ηροδότου

Ολυμπιακός Ρεθύμνου – Μαρινέγκο

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 – 15:30

Αστέρας Ρεθύμνου – Candia-Δαμάστα

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 11:00

Αθλόπολις FC/Ραύκος – Επισκοπή (αναβλήθηκε)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 – 12:15

Δόξα Ηρακλείου – Ερμής Ατσαλένιου
(Σταυράκης Ι., Νικολαΐδής Π., Γιγουρτσής Γ,)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Περισσότερα για το ΚΡΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ